แจกฟรี ตารางบอล 24 พ.ค. 2565

99474 World - Friendly International

ไทย
07:00
บาห์เรน
โมซัมบิก
20:00
เอสวาตีนี

462 England - National League

Halifax Town
01:45
Chesterfield

38 Netherlands - Tweede Divisie

Volendam II
00:30
Rijnsburgse Boys
GVVV
01:00
De Treffers
Jong Sparta
01:00
Koninklijke HFC
Katwijk
01:00
IJsselmeervogels
AFC
01:00
Excelsior Maassluis

11 Germany - 2. Bundesliga Play-offs

Dynamo Dresden
01:30
Kaiserslautern

919 Armenia - Premier League

Pyunik
22:15
Ararat

2405 Estonia - Meistriliiga

Kuressaare
22:00
Nõmme Kalju
Legion
22:00
Levadia
Paide
00:00
Tammeka

1233 Finland - Finland Cup

Klubi-04
22:00
HJK
Inter Turku
22:30
Inter Turku II

1796 Iceland - Iceland Cup

Höttur / Huginn
00:00
Ægir
Sindri
01:00
ÍA
Selfoss
01:00
Magni
Vestri
01:00
Afturelding
Hvíti riddarinn
02:15
Kórdrengir
Grindavík
02:15
ÍR
HK
02:15
Grótta
Dalvík / Reynir
02:45
Thór

802 Israel - State Cup

Hapoel Be'er Sheva
00:30
Maccabi Haifa

748 Latvia - Virsliga

Auda
21:30
Liepāja
Tukums
22:30
Valmiera

998 Montenegro - First League

Budućnost
01:00
Petrovac
Sutjeska
01:00
Mornar
Dečić
01:00
Mladost Ljeskopolje
Iskra
01:00
Zeta
Rudar
01:00
Jezero

998 Montenegro - Second League

Mladost DG
22:30
Berane
Kom
22:30
Cetinje
Arsenal Tivat
22:30
Grbalj
Mladost
22:30
Jedinstvo
Igalo
22:30
Bokelj

401 Slovakia - Fortuna Liga

Žilina
23:00
Trenčín
DAC
00:30
Liptovský Mikuláš

47 Sweden - Superettan

Jönköpings Södra
00:00
Skövde AIK
Östersunds FK
00:00
Örgryte

44 Argentina - Copa Argentina

Huracán
01:35
Deportivo Madryn

44 Argentina - Primera B Nacional

Chaco For Ever
07:10
Almagro

5 Brazil - Serie B

Sport Recife
05:00
CRB

80 Chile - Primera B

กลาสโกว์ เรนเจอร์
07:30
Magallanes
Univ. Concepción
07:30
Santiago Morning

353 Colombia - Torneo Betplay

Fortaleza CEIF
08:00
Tigres

459 Ecuador - Liga Pro

Deportivo Cuenca
07:00
Orense

158 Uruguay - Segunda Division

Juventud
01:00
Atenas
Villa Española
01:00
Cerro

146 South Africa - Premier League

AmaZulu
20:00
Golden Arrows
Orlando Pirates
00:30
Maritzburg United

593 Cameroon - Elite One

Young Sport Academy
20:00
Fauve Azur Elite
Stade Renard
20:00
Colombe
PWD
20:00
OFTA
Renaissance
20:00
Dragon de Yaounde
Les Astres
21:30
APEJES Academy
Bamboutos
21:30
Fovu Club
Yafoot
21:30
Eding Sport
Feutcheu
22:00
Racing
Tonnerre
22:00
Canon
Union Douala
22:00
Panthère
Avion Academy
22:00
New Star
UMS de Loum
22:00
Cotonsport

886 Egypt - Premier League

ENPPI
23:30
Ghazl El Mehalla

26 Mali - Premiere Division

COB
00:00
Afrique Football Élite

35210 Tanzania - Ligi kuu Bara

Mbeya City
18:00
Coastal Union
Ruvu Shooting
20:00
Azam

488 Iran - Persian Gulf Pro League

Zob Ahan
22:30
Nassaji Mazandaran
Mes Rafsanjan
22:30
Esteghlal

3995 Malaysia - Premier League

Kuching FA
19:15
Terengganu City II

11240938 เอเอฟซีคัพ

Gokulam
18:00
Bashundhara Kings
Al Ansar
22:00
Al Seeb
Dhofar
22:00
Al Arabi SC
Teshrin
22:00
Al Nejmeh
Maziya
22:00
ATK Mohun Bagan
Jabala
02:00
Al Kuwait
Al Riffa
02:00
Shabab Al Khaleel
East Riffa
02:00
Hilal Al-Quds

38 Netherlands - Derde Divisie: Zaterdag

Ajax Amateurs
01:00
Sparta Nijkerk
Barendrecht
01:00
HSV Hoek
Sportlust '46
01:00
DOVO
VVSB
01:00
Ter Leede

11555657 South America - Copa Sudamericana

Santos
05:15
Banfield
Unión La Calera
05:15
Universidad Católica

11555657 South America - Copa Libertadores

Nacional
05:15
Bragantino
Vélez Sarsfield
05:15
Estudiantes

5 Brazil - Cearense 2

Pague Menos
01:00
Cariri

5 Brazil - Amapaense

Ypiranga AP
06:15
Macapá

38 Netherlands - Eredivisie Playoffs

Excelsior
01:00
เอดีโอ เดน ฮาก

1004 Canada - Championship

HFX Wanderers
05:00
โตรอนโต้ เอฟซี

251 Italy - PrimaVera 1

Atalanta U19
23:00
Juventus U19

98 Australia - Npl Victoria

Melbourne Knights
16:30
Oakleigh Cannons

143 Austria - Regionalliga: Mitte

Gurten
00:00
Ried II
Gleisdorf 09
00:00
Bad Gleichenberg
Sturm Graz II
00:00
Treibach

191038 Botswana - Premier League

Masitaoka
20:00
Orapa United
Notwane
20:00
Gaborone United
Sua Flamingoes
20:00
Prisons XI
BDF XI
20:00
Gilport Lions
BR Highlanders
20:00
Galaxy
Morupule Wanderers
20:00
Extension Gunners
Township Rollers
20:00
Police XI
Security Systems
20:00
Mogoditshane Fighters

2079 Lithuania - Lithuanian Cup

Granitas
22:30
Kauno Žalgiris
Ataka Vilnius
23:45
Trakai

458 Mexico - Liga Mx Women

Guadalajara W
08:05
Pachuca W

98 Australia - Queensland FFA Cup Preliminary

North Pine
16:30
Brisbane City

17 France - Ligue 2 Play-offs

Villefranche
01:30
Quevilly Rouen

404 Turkey - 3. Lig Play-offs

Artvin Hopaspor
23:00
Arnavutköy Belediyespor

11 Germany - Oberliga Play-offs

Donaustauf
23:30
Greuther Fürth II
Ansbach
23:30
Eltersdorf

1796 Iceland - 4. Deild

KM
03:00
Léttir
Reynir Hellissandur
03:00
Skallagrímur
Úlfarnir
03:00
SR
KÁ Hafnarfjördur
03:00
RB

1796 Iceland - Premier League Women

Breidablik W
02:15
Valur W

1796 Iceland - 1. Deild Women

Fylkir W
02:15
Víkingur Reykjavík W